מסלולי פרסום לחשמלאים

הסכם שירות בין אתר http://www.electricil.com/ ומפעיליו “גלובתא יזמות באינטרנט בע”מ” ח.פ 515417269 (להלן “האתר” “מפעילי האתר” “חשמלאים”) לבין החתום מטה בהסכם זה (להלן:”הלקוח” “המשתמש”)

אתר חשמלאים הוא הבמה המקצועית המובילה ברשת לחשמלאים מוסמכים. במשך למעלה מתריסר שנים של התפתחות האתר מקבץ בין דפיו קהל גולשים ומשתמשים שתורמים האחד לשני מידע וכלי עבודה כקהילה שיתופית עסקית ותומכת. וכן קהל לקוחות קצה נרחב המגיע לבחירת בעלי המקצוע, המוצרים והשירותים בתחום החשמל.

בכל חודש צופים בממוצע ביותר מחמישים אלף דפים, בין היתר לאתר פונים בכל חודש עשרות לקוחות פרטיים המבקשים הצעות מחיר מחשמלאים מוסמכים, אנשי מזגנים, טכנאי קירור ועוד, לאחר פנייתם דרך האתר, נציג האתר יוצר איתם קשר בכדי לדלות מהם פרטים ראשוניים ולאחר וידוא הפרטים העבודה מוצגת בלוח העבודות לביצוע, את פרטי יצירת הקשר עם הלקוח למתן הצעת מחיר יוכלו לראות רוכשי מנוי ללוח העבודות לביצוע בלבד על בסיס כל הקודם.

חבילות הפרסום באתר:

מאפיין פרסום BASIC PRO
גישה לכל העבודות בלוח עבודות לביצוע V V
פרסום באינדקס חשמלאים 2 אזורים עד 6
אזורים
תצוגת מספר טלפון
וקישור לאתר אינטרנט
V V
קידום מאמרים
ברחבי האתר
V V
תצוגה בסרגל מומלצים בצד הלוח V
הודעת סמס על כל עבודה
חדשה בלוח
V
ניהול פורום V
מחירים לתשלום חודשי
בעסקה שנתית
145 345

דגשים:

המחירים הנ”ל לא כוללים מע”מ.
מחירי המסלולים הם לחודש בעסקה לשנה שלמה מראש.
כל המסלולים הם לשנה שלמה ולא ניתן לבטל או להפסיק מנוי לפני תום התקופה.
לכל עבודה שעולה ללוח יש מונה צפיות המאפשר לדעת כמה בעלי מקצוע צפו במספר הטלפון של המזמין העבודה, למזמין העבודה יש זכות לבקש להגביל את מספר הפניות אליו, במקרה זה רק הראשונים שיצפו במספר הטלפון יוכלו לפנות אליו בהתאם להגבלה שביקש.
משתמש שיבקש לבטל את השירות לפני תום מועד המסלול שרכש ישלם בעבור כל חודשי השירות הנותרים.

לאישור ההצטרפות, עליך למלא את פרטיך בטופס מטה.
הלקוח מסכים לתנאי השירות המפורטים, הכתובים בהסכם שנמצא כאן תנאים אלה מהווים חלק בלתי נפרד מהסכם זה ובכפוף לתקנון תנאי השימוש באתר.

אנו זמינים לכל שאלה ב 08-9295951 או 077-2004772

להצטרפות לאחד המסלולים יש למלא את הטופס מטה